close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
خلاصه ای از وصیت نامه هاوگزارش مصوّر نصب يادمان شهداء بندرترکمن


منوی اصلی
صفحه اول
آرشيوي مطالب
درباره ي ما
جستجو در مطالب
ارتباط با ماتاريخ : دوشنبه 01 بهمن 1397

موضوعات سايت
اركان مدرسه:
مدير [69]
معاونت آموزشي [4]
معاونت پرورشي [16]
معاونت فناوري [7]
معاونت اجرايي [2]
مشاوران [2]
انجمن اولياء و مربيان [2]
هوشمندسازي مدارس [5]
اساتيد واحد آموزشي [1]
بسيج دانش آموزي [3]
شوراي دانش آموزي [0]
انجمن اسلامي [1]
گروه هاي درسي
دين وزندگي [1]
فيزيك [8]
شيمي [8]
رياضي [3]
زيست شناسي [9]
انگليسي [2]
ادبيات فارسي [1]
عربي [2]
علوم اجتماعي [0]
تاريخ [1]
جغرافيا [1]
زمين شناسي [0]
رايانه [5]
تربيت بدني [2]
بانك سئوالات [26]
ديگرمطالب:
برنامه هفتگي [1]
طرح مدرسه برتر و سرامد [19]
برنامه سالانه آموزشي پرورشي مشاوره [7]
كميته پيشرفت تحصيلي [14]
مطالب خواندني [27]
مقالات دانش آموزي [0]
خبرهاي آموزشگاه [49]
كتابخانه آموزشگاه [3]
گالري عكس [29]
برترين هاي هفته [8]
مدرسه مروج سلامت [3]
افتخارات
درسي [11]
فرهنگي هنري [4]
ورزشي [4]

مطالب تصادفي
كدام نردبان ؟
كلاس موضوعي و هوشمند در شُرُف تأسيس
تجليل ازنخبگان و ستارگان علمي آموزشگاه - دي 91
روز مسعود میردوست
نصب بنر نام آموزشگاه
معرفي تيم دانش آموزي نانو
هفته وحدت بر امت واحده اسلامي مبارك باد!
انتخابات شورای دانش آموزی
سال نو و توليدملي و حمايت از كار و سرمايه ايراني
آزمون آنلاين فرهنگيان در سايت www.goledu.ir

جستجوی پیشرفته


جستجو در emam-school
جستجو در کل اینترنت


آرشيو
1393
1392
1391
1390
کدهای اختصاصی
پیغام مدیر سایت
سلام دوست من به سایت دبیرستان امام خمینی (ره) بندرترکمن خوش آمدید لطفا برای استفاده از تمامی امکانات

دانلود فایل , شرکت در انجمن و گفتگو با سایر اعضا در سایت ثبت نام کنید

آخرین ارسال های انجمنخلاصه ای از وصیت نامه هاوگزارش مصوّر نصب يادمان شهداء بندرترکمن

پایگاه خبری - تحلیلی آوای ترکمن

اختصاصی آوای ترکمن:

خلاصه ای از وصیت نامه های شهدای بندرترکمن
آوای ترکمن:با توجه به اینکه عزیزانمان در جبهه های حق علیه باطل با تمام وجود و جان بر کف از خاک وطن محافظت کردن ما بر این شدیم که برای ادامه دادن راه این شهیدان کمترین کاری که می توانیم انجام دهیم این است که خلاصه ای از وصیتهای آنان را گردآوری کرده و برای نسل امروز ارائه داده تا راهنمایی برای زندگی پیش روی آنها باشد.
  آموزشگاه توفیق دارد هر هفته وصیت نامه  گوهربار دو شهید گلگون کفن بندرتركمن را در قالب تراکت تهیه و به رؤیت دانش آموزان رساند. قرائت در مراسمات آغازین نیز از دیگر برنامه های این واحد آموزشی می باشد.انشاءالله خداوند ما را از رهپویان راه شهیدان قرار دهد.

عبدالجلیل آخوندی

زمان پیش می رودومزدوران عراقی به داخل خاک کشوراسلامی مان تجاوز کرده توطئه دیگری از توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی شکل می گیرد. مادرجان اگر من شهید شوم مبادا برای من گریه زاری کنیدشهادت برای هر انسان واقعی رفیع ترین درجه کمال است.

غلام حسین دوست محمدیان

مدرسه جایی که دانش آموزان مشت های آهنین خود را بردهان ابر قدرت هامی کوبندو13آبان یکی از همین نمونه هابودو دانش آموزان رسالت خودرا نشان دادند. و با درس خواندن خودضربه براندام امپریالیسم وصهیونیسم و دیگرابر قدرت هامی اندازند.

مدرسه جایی است که آینده سازان برای آینده خود اندیشه می کنند.

علیرضاارجمندعنایت

شهادت مرگ با افتخاری است که شهید با آگاهی کامل اینکه در چه راهی و برای چه هدفی قدم بر می دارد انتخاب می کند و در راه رسیدن به آن از تمامی هستی خود می گذرد. من نیز با توجه به اینکه اسلام در خطر است و احتیاج به کمک و یاری دارد قدم در این راه گذاشتم از کمک به جبهه های جنگ نکاهید و کمک کنید.

ای امت شهید پرور ایران: یکپارچه باشید و وحدت خود را حفظ کنید.

الله مراداسکندریان

مادر مهربان: تو اصلا بخاطر شهادت من گریه نکنی هر قطره اشکی که برای من بریزی ناراحت می شوم. و دشمن من خوشحالتر می شود.

همین جوانان بودند با صدای بلند الله اکبر این صدامیان از خدا بی خبر را از سنگرها و از مرزهای ایران بیرون راندند.

پدرم: الآن این جبهه نیاز زیاد به ما جوانان دارد اگر ما هم به این جا نیائیم مملکت را از بین می برند.

برادرم اصغر: سعی کن با مردم مهربان باشی هیچ کس را از خود ناراحت نگردان زیرا که این دنیا ارزش چندانی ندارد.

علی اکبر ناساری

مادر جان صبور باش که خداوند متعال با صابرین و صبر پیشه گان است. پدرم . متین و استوار باش که خوب سغادتی داشتی که فرزندی را هدیه فی سبیل الله نمودی. امیدوارم خداوند کریم گناهان همه ما را ببخشد.

همیشه به یاد خدا باش به او تکیه کن مبادا سست بشوی و خانه نشین شوی. حمله نزدیک است و فرصت کم پدر جان برادرانم را دلداری بدهید.

رجبعلی دودانگی

خداوند در قرآن می فرمایدکه:

آخرین راه رسیدن به من برای رسیدن به خداوند راه شهادت که آخر مراحل است انتخاب کرده ایم و برای نبرد با خصم زبون به جبهه ها می رویم و می خواهیم کار حسینی بکنیم.من وصیت می کنم حسین زمان را هیچگاه تنها نگذارند و همیشه سعی کنند جزء یاران حسین باشند وباید اسلام را یاری کرد.تکلیف است سخنان این پیر.این بزرگ و این یارواین نایب امام زمان را نصب العین قرار دهند.

معروف و نهی ازمنکررابسیارجدی بگیرید و سعی کنید که ازطریق اسلامی انجام دهید زیرا که پیامبر(ص) می فرماید: که این دو چیز ازعزیز ترین چیزهاست از آن جائیکه هدف از خلقت انسان رسیدن به خداست و برای رسیدن این راه و این مسیر جز صراط مستقیم راهی دیگر نیست.

سرداراسفندیارخادملو

(قائم مقام فرمانده گردان مالک اشترلشکر25سپاه پاسداران انقلاب اسلامی)

آن کسانی که هنوز به این انقلاب خوشبین نیستند یا بی طرفندو یا در گوشه ای نشسته اند و شاهداز دست رفتن عزیزان این وطن هستندسفارش می کنم به خود آیند که فردای قیامت شرمنده خدا و رسول خداوائمه نباشند.من به عنوان برادرکوچک شما به همه ی بچه های حزب الله سفارش می کنم که به یاد خدا باشیدو در خط او و در راه به ثمر رسیدن انقلاب مان تلاش وکوشش نماییدکه پشتوانه ی این جمهوری اسلامی شما و نسل های بعدی تان می باشند.ای برادران این بنده ی حقیر به شما سفارش می کنم که اول در خود سازیتان تلاش نموده وبعد از آن دیگران را به این راه دعوت کنید. باشد که آنهاهم جزءدعوت کنندگان شوند.داشته و دشمنان خدارا دشمن داریدو هر لحظه جمهوری اسلامی و مسئولین شما را برای حضور در جبهه دعوت کردند بااشتیاق کامل بپذیریدکه سوره ی نساء آیه ی 76 می فرماید:

آنان که ایمان آورده اند در راه خدا جهاد می کنند و آنان که کافر گشته اند در راه طاغوت مبارزه می کنند. پس ای مومنان مزدوران و دوستان شیطان به قتل برسانید و یقین داشته باشید که توطئه ها و نقشه های شیطانی بسیار سست و ناچیز است.

آق اویلی کر

با سلام و درود فراوان به رهبرانقلاب وتمامی رزمندگان اسلام.

پدر و مادرم:

جای شما این جا واقعا خالی است زیرا که صداقت رزمندگان و لطف آنها جبهه بودن راآسان می سازدو غم آدم را کم می کند.هر چندکه مدتی برای آمدن من به مرخصی نمانده انشاءا... تازه می گردد به امید پیروزی وسلامتی همه رزمندگان.

عیسی قلی کم

ای مادر جان. به سفارش من خوب عمل کن. ای مادر اگر پشت من همیشه گریه و زاری کنی و درقبر خود هیچ گونه آرامشی نخواهم داشت.

وصیت من به تو ای مادر جان راضی و خوشحال بمان.

ای مادر عزیز. درباره تو هرچه بگویم اندک می باشداگر برای هر شب تو صد بارجان خود را فدا کنم باز خیلی اندک است.

عیوض سقالی

پدرومادرم.وقتی که من شهید شدم هیچ گونه ناراحتی را به خود راه ندهید بلکه شاد باشیدکه چنین فرزند مخلص و آگاهی را در راه خداازدست داده ایدچرا که امام عزیزمان گفته است تنهاراهی که انتخاب کرده ایم راه اسلام و قرآن است.

پدر و مادر و برادر و خواهر و همسر و فرزندم همیشه نماز خود را بموقع بخوانید و روزه بگیرید و کمک به جبهه های جنگ بکنید و سلامتی رهبر عزیزمان را از خداوند متعال بخواهید.

عبدالمجید یلقی

دوست گرامی اگر ایمان یک فردقوی باشد بعنوان یک اسلحه می توان استفاده کرد. اگر من به درجه شهادت نائل شدم هیچگاه برای من گریه نکنی بلکه برای من افتخار کنید که درراه آرمان انقلاب اسلامی ایران جانم را فدا کردم.

کسی که در راه خدا و انقلاب اسلامی جانش را فدا کند شهید است و خداوند متعال هم همیشه با شهیدان است.

حمزه صعودی

پدر و مادرم : اگر خبر کشته شدن مرا شنیدید هرگز برایم یک قطره اشک نریزید چون راهی را که من پیشه گرفتم راه حسین است. مادرم همچون کوه استوار باش.

پدر و خواهران و برادرانم پشت سر امام را خالی نگذارید و در نمازهای جماعت و نماز پر شکوه جمعه شرکت نمائید که این عمل پشت دشمنان اسلام را می شکند و موجب ترس و وحشت آنها می گردد و همچنین مسجدها را خالی نگذارید چون اینها سنگر است و دشمن از آن می ترسد.

نیازمحمد پورخدر

پدر, مادر, برادران وخواهرانم شاید ممکن است که دیگر درمیان شما نباشم چرا که خداوند ما را می خواهد. باید به دیدار او بشتابیم. پدرم. از زحماتی که در بزرگ کردن من کشیدی سپاس گزارم اگر احیانا ناراحتی از من دیدی من را ببخش.

خواهران من همیشه حجاب را رعایت کنید.

همیشه عبادت کنید خدا را که با عبادت کردن خدا می توانید رضای او را جلب نمایید.

حلیم بردی قرجه

این جانب حلیم بردی قره جه داوطلبانه برای یاری رزمندگان اسلام آمدم و وصیت می کنم که اگر شهید شدم من را در گورستان گمیشان به خاک بسپارید و از پدر و مادرم می خواهم که هیچ گونه گریه و زاری نکنند از کلیه مردم غیور و شهید پرور ترکمن صحرا می خواهم که اتحاد و همبستگی را حفظ کنند.

احمد مختوم

من خود را فدای اسلام و قرآن و وطن عزیز می نمایم. چون اگر خاک وطن در دست دشمن باشد و اسلام در خطر. زندگی چه معنا و چه مفهومی دارد.

رفتن من مرگ نیست بلکه شهادت افتخار آمیز که نصیب دشمن نمی شود. و این افتخار. خاری بر چشم دشمنان اسلام است واین بزرگترین آرزوی من است.

عبدالغفارایری

پدر و مادر عزیزم. هر موقع من شهید شدم گریه نکن چون انسان به هر حال از این دنیا رفتنی است چه بهتر که در راه دفاع از کشور عزیزم شهید شوم.

حاجی محمد ایری

دوستان من زندگی موقعی ارزش دارد که انسان بداند برای چه آمده و برای چه زنده است و هدف از زندگی را بداند. وقتی دشمنان به این سرزمین اسلامی تجاوز کنند باید در مقابل آنها همانند کوه استوار باشیم زیرا که امام حسین(ع) در مقابل صدها نفر از دشمنان مبارزه کرد و آخر نیز مردانه به شهادت رسید اگر جسم من از تو جدا شود ولی روح من همیشه با تو است و دوستی من و تو هرگز جدا نشدنی است.

عبدالحکیم قره جه

حیات انسان در این دنیا جاودانی نیست باید توشه آخرت را مهیا کنیم تا به آن دنیای جاودانی دست خالی نرویم خدمت به اسلام و وطن وظیفه همه ما مسلمان است این کار نیک هم خیر دنیوی دارد و هم خیر اخروی دارد.

محمود جمشیدی

مادرجان: تو را به جان فاطمه زهرا(ص) قسم می دهم که بعد از شهید شدنم به من افتخار کنی مبادا مهر و محبت مادری بر تو غلبه کند و بگو خداوند فرزندم را از من گرفت. نه بگو خدا بهترین سعادت را که نصیب هر کس نمی شود نصیب فرزندم کرد. امیدوارم خون شهیدان وطن را نکنید شهیدانی که با ایثار و خون خود از اسلام و ناموس و شرف این مرز و بوم دفاع کردند تا شما در آسایش باشید. اگر می خواهید سعادتمند با دولت و حکومت همکاری کنید.

مرتضی جمشیدی

پدرم می دانم شما گرفتار جبهه ها هستی این برایم افتخاراست که پدری با فرزندان جوانش جهاد فی سبیل ا...نموده تا اسلام را یاری دهند.

درخدمت مقدس سربازی در راه اسلام شهادت را قبول نمایم مثل رهبر عزیزم حسین(ع) و فرزنددلاورش علی اکبر علمدارحسین عباس (ع) هر چند من خیلی کوچکم که به عباس علمدارحسین(ع) برسم.

پدر و مادر عزیزم شما را دعوت می نمایم به راه راستین اسلام و پیغمبران قدر شناس خدا و آینده سعادت هر بشر در لوای این پیغمبران بوده است مادرجان شما روح و جان من بودی و از شما می خواهم مرا حلال نمائید. خدا را شکرمی کنم که به من جان داد تا فدای اسلام. این مکتب ارزنده پیغمبر این خون جهنده کلیه مسلمین این شریعت. این طرقت امام نمایم. آنچه دارم از حضرت امام دارم از خداوند می خواهم دشمنان اسلام و امام که قابل هدایت هستند آنها را هدایت فرماید.

عبدالکریم تقی بای

پدر و مادر عزیزم: اگرشما از من انتظار داشتید که در موقع پیری عصای دست شما باشم اما این را بدانید راه خدا از این مسائل بالاتر است و از تو مادر عزیزم که چقدر تو را دوست داشتم و می خواهم که شیرت را بر من حلال کنی و پدرم که چقدر تو را دوست داشتم از تو می خواهم من را در راه خدا حلال کرده باشی و در شهادت من گریه نکنید و شما را به خاطر تربیت فرزند این چنین. سپاس گزار خدا هستم.

خدایا: می دانم آن چه را که می خواهی می کنی. انسان یک بار می میرد چه جای خوشبختی است که این کشته شدن و هم مردن در راه خدا باشد و اگر شما نیز چنین باشید یعنی زندگی و رفتار و مقام اعمال خودد رازیرنظر الله ببینید یقین بدانید که رستگار خواهید شد.

این برهه از زمان. چنین مبارزه ای را به ما آموخت و حس خدا جویی را در ما زنده کرد. پس از شما می خواهم که دنبال امام باشید و او را تنها نگذارید و همیشه از او تبعیت کنید و همیشه از ولایت فقیه پشتیبانی کنید که آسیبی به شما نرسد.

بهرام محمد خیوه ای

از شما اقوام و بستگان خود می خواهم که همیشه زینب وار و حسین وار و قاطعانه امام را یاری کنید و راه شهیدان را ادامه دهید وازپدرم و مادرم می خواهم که هیچ وقت بخاطر من ناراحت نشوید چرا که قرآن می فرماید:

( گمان نبرید آنان که در راه خدا کشته شده اند مرده اند. بلکه زنده اند و نزد خدا روزی دارند.)

محمد احمد عباسی

من طبق آیه: اطیعوالله و اطیعوالرسول و اولی الامر منکم و اینکه امام عزیزمان فرمود که امروز جبهه های جنگ نیاز به حضور شما نیروهای بسیجی دارد وظیفه خودم دانستم که در جبهه های جنگ حق علیه باطل شرکت کنم و خداوند چنین توفیقی عنایت کرده است که با سپاه محمدی اعزام شوم باید از ولی امر اطاعت کنید از جای خودتان حرکت کنید و به جبهه بیائید زیرا این قیام زمینه ساز حکومت مهدی (عج) است امیدوارم که انشاء ا... فرزندانم را هم ادامه بدهند و این راهی است که آنها نیز باید به همین راه بروند و با دشمنان خدا بجنگند. امام صادق (ع) فرمود: از خدا بخواهید فرج فرزندم مهدی را. زیرا فرج از فرج ما و فرج مومنین است... خدایا توفیق عبادت و اطاعت و بندگی و شهادت در راه خدا را به ما عنایت بفرما. خدایا تا آخرین نفس ما را جزء یاران امیرالمومنین (ع) قرار ده.

عبدالرحمان کم

به آرزویم که همانا شهادت است رسیده ام در مرگ خونبارم گریه نکنید تا من با خیال آسوده بخوابم.

شهدا همیشه زنده اند و فقط جسم ما پیش شما نیست. روح ما همیشه جاوید است.

عبدالجلیل کر

پدر و مادر عزیزم اگر چنانچه شهادت نصیبم گردد بدانید که به آرزوی دیرینه خود رسیده ام چون من راهی را انتخاب نموده ام که شهدای صدر اسلام به من آموخته بودند. خداوند شما را صبر و شجاعت دهد تا پس از شهادت ناراحت نشده و بر پیکر گلگون خفته در تابوتم زاری نکنید.

رجب محمد دوجی

اگر من در نبرد با کفار شهید شدم ناراحتی به خود راه نده که من به بهترین آرزوی خودم رسیده ام یعنی از این دنیای پوچ ولی به دنیای ابدیت پرواز نموده ام.

از شهادت من ناراحت نشوید این بزرگترین انتظار من است برای من دعا کن و برای روح من قرآن ختم کن.

تاج محمد کر

خطاب به شما برادر عزیز حاج محمد کر. همچنان که وقتی پیش شما بودم سفارش کردم باز هم می گویم مواظب پدر و مادرم باش و مواظب برادرانم باش و به آنها کمک کن مبادا پدر و مادرم را تنها بگذاری آنها جز تو کسی را ندارند.

عبدالحمید ایگدری

مادرجان شما باید خوشحال باشید که فرزندی داری که به خدمت در راه اسلام و پاسداری از انقلاب و میهن مقدس کمر بسته خانواده را در میان اهل محل سربلند نموده.

این جنگ برای ما موهبت بزرگی است و به ما نشان می دهد که آمریکا از ملت ماسیلی بزرگ خورده و از ناامیدی دست و پا می زند.
باسمه تعالي

دبيرستان امام خميني (ره) بندرتركمن


«یادی که در دلها هرگز نمی میرد یاد شهیدان است.»

گزارش مصوّر نصب یادمان شهداء

 دانش آموز و فرهنگی در آموزشگاه

 

      با تشکرخالصانه از مدیریت محترم آموزش و پرورش شهرستان ترکمن که محبت فرموده جهت تکریم یادو نام شهداء ، یادمان را در اختیار این واحدآموزشی قرار دادند.  

   هم اکنون بالغ بر700 دانش آموز در طول روز چشم بر این بادمان دارند و بارها دیده ایم که از دبیران و عوامل اجرایی  در مورد این شهداء می پرسند. در ایام نوروز با استقبال گسترده مسافران محترم نوروزی مواجه شده است که مطالبی را نیز از باب تشکر در صندوق ارتباط با مدیر قرار دادند.

   در مراسم افتتاح یادمان در مراسم آغازین ضمن معرفی شهدای عزیز از دانش آموزان خواسته شده است که همه روزه با قرائت فاتحه در آغاز روز  روح این شهداء و امام شهداء را شاد نمایند. مسابقه معرفی شهداءکاری از بسیج دانش آموزی دبیرستان امام خمینی (ره) بندرترکمن در گرامیداشت یاد و نام شهداء به مناسبت نصب یادمان انجام شد.
درباره : بسيج دانش آموزي , انجمن اسلامي , مطالب خواندني ,

بازدید : 350 نویسنده : مدیریت سه شنبه 29 بهمن 1392 نظرات () نظرات


مطالب مرتبط

·

«روز ملی فناوری هسته ای»

·

المپياد علمي بسيج دانش آموزي


ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
ایمیل * (برای عموم نمایش داده نخواهد شد)
پیام شما :
شکلک ها :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
:
نظر خصوصی
کد امنیتی :
:
نام ارسال کننده : حسین
با سلام خدمت مدیر وبسایت وبسایت شما خیلی زیبا و جالب میباشد در صورت تمایل به لینک کردن وبسایت دارید میتوانید ما را با نام ( بروزترین وبسایت تفریحی ایرانی) و با ادرس www.htfun.r98.ir لینک نمایید و به ما اطلاع دهید.
با تشکر مدیر وبسایت htfun
29 بهمن 1392 | 22:16


مطالب گذشته

·

ما باز هم به روز می شویم! »» سه شنبه 01 بهمن 1392

·

برگزاری کلاسهای تقویتی »» شنبه 06 اردیبهشت 1393

·

معارفه مدیر آموزش وپرورش بندرترکمن:وجیه الله عسگری »» سه شنبه 26 فروردین 1393

·

نوروز مبارک »» پنجشنبه 07 فروردین 1393

·

حاج علیرضاعنایت قوی »» دوشنبه 19 اسفند 1392

·

نشست صميمي مدير »» یکشنبه 18 اسفند 1392

·

انتصاب برادر بهمن قرنجیک به مدیریت آموزش وپرورش گمیشان »» شنبه 17 اسفند 1392

·

ویژه نامه گرامیداشت هشت اسفند »» شنبه 17 اسفند 1392

·

جشن نيكوكاري در دبيرستان امام خميني (ره) »» جمعه 16 اسفند 1392

·

مرحله دوم آزمون پيشرفت تحصيلي يكشنبه92/12/11 »» شنبه 10 اسفند 1392


آمار کاربران
نام کاربری :
رمز عبور :

فراموشی رمز عبور؟


عضويت سريع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

مطالب محبوب
www.quran.medu.ir بازدید : 40271
آزمون آنلاين فرهنگيان در سايت www.goledu.ir بازدید : 28745
چگونگي ثبت نام در طرح نهضت ملی حفظ قرآن کریم بازدید : 13361
برنامه سالانه (فعالیت های پرورشی:) بازدید : 10003
لوح تقدير اهدايي به دانش آموزان برتردرسي بازدید : 8283
برنامه سالانه (فعالیت های مشاوره ای:) بازدید : 6599
کمیته پیشرفت تحصیلی بازدید : 4541
صورتجلسه شوراي مدرسه (اجرای کلاس موضوعی) بازدید : 4205
گزارش فعالیت آذرماه معاون فناوری آموزشی بازدید : 3541
طرح مدارس سرآمد و برتر بازدید : 2579

خبرنامه
برای اطلاع از آپیدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شوید تا جدیدترین مطالب به ایمیل شما ارسال شود
لینک دوستان
» هدفمندی یارانه ها
» آزمون تست آنلاين پوياتست
» ضمن خدمت فرهنگیان
» باشگاه نانو
» ميهن دانلود
» آسان دانلود
» اسکان نوروزی فرهنگیان
» انتشارات فاطمي
» كانون پرورش فكري كودكان
» جزيره دانش
» بانك سئوالات مجتمع علامه تهران
» دفترمقام معظم رهبري
» آدرس اينترنتي بانكهاي ايران
» سازمان هواشناسي
» فرهنگ واژگان
» فيش حقوقي همكاران گلستان
» آپلود عكس گيگ
» تبيان
» آموزش دروس راهنمايي علي آباد
» سامانه نام نويسي الكترونيكي دانش آموزان
» گوگل
» راسخون
» گروه دين و زندگي گلستان
» رزبلاگ
» كانون انديشه بندرتركمن
» استاد آنلاین
» ایران ارتوپد
» کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران
» تکنولوژی و فناوری
» طرح ملي حفظ قرآن كريم
» علوم رباتیک
» سازمان دانش آموزي
» سند ملي آموزش و پرورش
» موسسه آموزش از راه دور
» سازمان آموزش و پرورش استثنايي
» شبكه ملي مدارس ايران
» صندوق ذخيره فرهنگيان
» معاونت برنامه ريزي و منابع انساني
» دفتر توسعه مديريت فناوري و تحول اداري
» سازمان پژوهش و برنامه ريزي آموزشي
» سازمان نوسازي توسعه و تحقيقات مدارس كشور
» معاونت آموزش نظري و مهارتهاي پيش دانشگاهي
» شورايعالي آموزش و پرورش
» وزارت آموزش و پرورش
» Ghaleb Weblog
» موزیک روز
» سفارش قالب
» ارسال لینک
free downlodطراح قالب

دبیرستان امام خمینی (ره) بندرترکمن